ourstory
NÁŠ PŘÍBĚH
 

GlobeTech Innovation je česká soukromá společnost se vzrušujícím příběhem. Jsme hrdí na to, že se s Vámi o něj můžeme podělit a stejně tak se těšíme na Váš příběh a setkání s Vámi.

V roce 2014 začali náš příběh psát tři lidé s více než 35 lety zkušeností v podnikání s inovacemi a společným snem pomáhat vynálezcům a jejich technologiím v cestě za inovacemi - v cestě k naplnění snů o světových trzích a globálním využití. V praxi jsme však také viděli, jak dlouhá může být cesta od samotného vynálezu k jeho uplatnění na trhu. Naše znalosti, dovednosti a bohaté zkušenosti v technických i obchodních oblastech blízkých vyspělým technologiím, řízení projektů, vyhledávání obchodních příležitostí a komercializaci práv duševního vlastnictví, přitom představují jedinečnou příležitost, jak Vám být na této náročné cestě k inovacím partnerem. Ať jde o technologie, které mohou zachraňovat životy, zvyšovat produktivitu, chránit životní prostředí nebo “jen” technologie, které mohou usnadnit život či zvýšit komfort, jsme tu proto, abychom Vám je pomohli přiblížit lidem, pro které jsou potřebné a mohou být užitečné.

Viděli jsme to již mnohokrát a na různých místech po celém světě - technologie a inovace, zejména ty, které vznikly v úzké spolupráci mezi akademickými nebo výzkumnými institucemi a podniky, jsou jedním z několika klíčových faktorů ovlivňujících ekonomickou prosperitu celých institucí, regionů a zemí, ale i jednotlivců. Bohužel, mnohokrát jsme také viděli jednotlivce, instituce, regiony i celé země, které nebyly schopné této prosperity a udržitelného rozvoje dosáhnout. Ne snad proto, že by jim chyběly kvalitní technologie, spíše proto, že je nedokáží vhodným způsobem komercializovat a přenést do praxe. Jednoduše řečeno - chybí schopnost skutečně inovovat. A právě zde přicházíme na pomoc my - se zkušenostmi a dovednostmi, které Vám pomohou lépe využít potenciálu Vašich technologií, zvýšit pravděpodobnost na úspěšné inovace a dosáhnout prosperity a udržitelného rozvoje.

Nicméně zde náš příběh nekončí, protože ani zde nekončí příběh technologií a inovací. Technologie a inovace nevnímáme pouze jako nástroj pro dosažení ekonomické prosperity a udržitelného rozvoje, ale mnohem šířeji. Schopnost vynalézat a inovovat jsou pro nás charakteristickým znakem odpovědné a vyspělé společnosti, přičemž jsou její přirozenou součástí, stejně jako patří k základním stavebním kamenům jejích hodnot, kultury, konkurenceschopnosti a celkové životní úrovně.

Přestože inovace neznají hranice, v dnešním hyper-propojeném světě 21.století - kdy máme otevřený přístup na globální trhy, a kde byly významně sníženy geografické, politické, finanční i společenské bariéry omezující potenciál rozvoje inovací - se mnoha slibným vynálezům a technologiím cesta na globální trhy nepodaří.

Proto jsme zde my, a proto přicházíme za Vámi. Máme pro Vás řadu služeb, které Vám pomohou definovat, rozvíjet a transformovat výsledky výzkumu a vývoje nebo nových a rozvíjejících se technologií, do skutečných inovací v podobě konkrétních produktů a služeb. Umožníme Vám -  výzkumným institucím, vědcům, vynálezcům, začínajícím firmám a dalším inovátorům - naplnit Vaše sny a těžit ze skutečných výsledků Vaší práce.

GlobeTech Innovation s.r.o, je společnost se sídlem v Praze v České republice. V roce 2016 jsme prošli transformací a stali jsme se ryze českou společností se 100% českým kapitálem.

Svět Vám nebyl nikdy blíže, a proto: “...kdekoliv začal Váš příběh o cestě k inovacím, jsme tu proto, abychom Vám pomohli napsat jeho další kapitoly a šťastný konec.” 

 

DNA 

DNA: NAŠE PRINCIPY

"Úspěšní budeme pokud s námi uspějete i Vy."

Máme pět základních principů, které jsou součástí naší DNA, a které jsou klíčem k obchodnímu úspěchu Vašich nápadů:

  • Globální dosah - vztahy a partnerství s evropskými, americkými a asijskými společnostmi a univerzitami.
  • Konzistentní a udržitelná partnerství, nové vztahy a rozvoj dlouhodobé spolupráce, které přinášejí nové příležitosti.
  • Hluboké znalosti problematiky řízení práv duševního vlastnictví a komercializace pro maximalizaci Vašeho úspěchu.
  • Excellence a spolehlivost - držíme slovo a ctíme důvěrnost ve všech vztazích s Vámi.
  • Flexibilita rozhodování a jednoduchý přístup k našim službám, doporučením a zkušenému týmu.

  

 

Careers 

KARIÉRA

 

"Váš zájem nás vždy potěší."

Spolupráce je o příležitostech. Příležitostech pro Vás i pro nás. Máte-li zájem s námi v GlobeTech Innovation spolupracovat, zašlete nám svůj životopis v angličtině na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Pokud příležitost ke spolupráci uvidíme, ozveme se Vám.